Opis alternatywny uzytkownicy/filharmonia@nfinity.pl/Aktualności/2017.12.11 Biletomat/1 copy 1.jpg

Zapraszamy do nowego kanału sprzedaży biletów na nasze koncerty. Biletomat, który stanął w Filharmonii przy kasie biletowej będzie dostępny codziennie od 8:00 do 18:00. Płatności można dokonać tylko karta płatniczą. Zakup biletów jest zakupem przez internet dlatego urządzenie nie wydaje potwierdzenia transakcji. Rezerwacje i specjalne oferty biletowe jak np. "Legitymacja szkolna i ...bilet za 10 zł" będą dostęna jak do tej pory - w kasie biletowej. Zapraszamy do korzystania z nowej formy nabywania biletów.

W galerii poniżej krótki instrukcja zakupu. Oczywiście w przypadku problemów nasz personel służy pomocą przy obsłudze biletomatu.

Zapraszamy.


Filharmonia Dolnośląska w Jeleniej Górze realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich pn. „Rozwój e-kultury i e-usług publicznych poprzez zakup i wdrożenie nowoczesnej aplikacji mobilnej oraz systemu do prezentowania treści na wyświetlaczach wielkoformatowych typu Public Display – system digital signage w Filharmonii Dolnośląskiej w Jeleniej Górze”.