Instytut Kultury
www.umwd.pl

Bilety

 

bilety 24

 

 

 

Informacja o biletach, rezerwacje:
tel.: 75 75 381 65;
tel.: 75 75 381 71/75;
rezerwacja@filharmonia.jgora.pl

Kasa biletowa od ul. Piłsudskiego czynna od poniedziałku do piątku w godz. 13.00-16.00 oraz w dni koncertowe od 13.00 do rozpoczęcia koncertu.

tel. 75 75 381 65

Bilety również na stronie www.bilety24.pl 


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

INFORMACJE

1) Rezerwacje biletów na koncerty są ważne przez 48 godziny od momentu przyjęcia rezerwacji, najpóźniej jednak do czwartku do godz. 16.00.

Na dwa dni przed koncertem nie przyjmujemy rezerwacji.

Rezerwacje na koncerty z cyklu Niedzielne Poranki Muzyczne są ważne przez 48 godzin od momentu rezerwacji, najpóźniej jednak do czwartku do godz. 16.00. Każda osoba – również dziecko – musi posiadać bilet wstępu na dany koncert.

Rezerwacja dokonana drogą mailową ważna jest tylko po otrzymaniu pocztą zwrotną potwierdzenia. W przypadku braku możliwości wykupienia biletów w kasie filharmonii można dokonać przelewu na konto bankowe ( nr 35 1540 1199 2036 8064 5050 0001), a potwierdzenie przelewu przesłać faksem również w ciągu 48 godz. od daty potwierdzenia rezerwacji.

UWAGA ! WSZYSTKIE BILETY WCZEŚNIEJ ZAREZERWOWANE,
A NIE WYKUPIONE, WRACAJĄ DO WOLNEJ SPRZEDAŻY!

2) Bilety ulgowe przysługują zorganizowanym co najmniej 6-osobowym grupom (szkoły, stowarzyszenia osób niepełnosprawnych), młodzieży (z ważną legitymacją uczniowską lub studencką).

3) Wejściówki dla młodzieży z ważną legitymacją sprzedawane są w dniu koncertu.

4) W kasie Filharmonii Dolnośląskiej akceptujemy karty płatnicze oraz wybrane BONY Sodexo.

5) Podjazd dla osób na wózkach znajduje się przy wejściu od ul.Bankowej.

6) Na terenie Filharmonii Dolnośląskiej obowiązuje całkowity zakaz palenia.

7) Prosimy o punktualne przychodzenie na koncerty. Osobom spóźnionym pracownicy FD umożliwią wejście do sali koncertowej w przerwie między utworami i bez gwarancji zajęcia swojego miejsca.

8) Filmowanie, fotografowanie lub nagrywanie dźwięku podczas koncertów bez zgody Dyrekcji Filharmonii Dolnośląskiej jest niedozwolone. Prosimy o pozostawienie w szatni toreb, walizek, pudełek o dużych rozmiarach oraz wyłączenie telefonów komórkowych i sygnałów w zegarkach elektronicznych.

9) Prosimy o nieprzyprowadzanie na koncert dzieci poniżej 6 roku życia (nie dotyczy Niedzielnych Poranków Muzycznych).

10) Od stycznia 2016 roku można nabyć bilety również na stronie www.bilety24.pl