Opis alternatywny Galerie/Orkiestra Sesja/sesja2018013.jpg

Szanowni Państwo,
serdecznie zapraszamy na serię naszych lutowych koncertów. Dostęp online już do kupienia na platformie streamingowej Filharmonii Dolnośląskiej - tutaj.

W repertuarze m.in:  5 lutego, o godzinie 19:00, w Filharmonii Dolnośląskiej w Jeleniej Górze kolejny koncert w ramach projektu: Dyrygent-Rezydent. Tym razem twórczość Mieczysława Karłowicza i Bedricha Smetany, w wykonaniu jeleniogórskich filharmoników pod batutą Anny Sułkowskiej-Migoń. W roli solistki jeleniogórzanka - Małgorzata Wasiucionek. Koncert jest współorganizowany i współfinansowany w ramach programu Instytutu Muzyki i Tańca „Dyrygent – rezydent”. Dofinansowano ze środków Budżetu Samorządu Województwa Dolnośląskiego.12 lutego, o godzinie 19:00,  Gwiazdą wieczoru będzie Joanna Nawrot, znana w Polsce i na świecie jako jedna z najlepszych interpretatorek twórczości Anny German, która ponadto jest śpiewaczką klasyczną. Wystąpi wraz z zespołem Baltic Quasideon Group oraz Orkiestrą Symfoniczna Filharmonii Dolnośląskiej, pod batutą Szymona Makowskiego. W programie koncertu wybrzmią m.in takie przeboje Anny German, jak: " Człowieczy los", "Tańczące Eurydyki"," Greckie wino", "Cyganeria", i wiele innych.

21 lutego, o godz. 10:00 - Niedzielny Poranek Muzyczny pt. W odwiedzinach u sąsiadów - po karnawałowych szaleństwach przyjdzie czas na chwilę odpoczynku przy pięknych tradycyjnych melodiach prosto z Niemiec, Czech, Słowacji, Ukrainy, Białorusi, Litwy i Rosji, zaprezentowanych dla naszych najmłodszych Melemanów!

Cały repertuar - poniżej, serdecznie zapraszamy!

Wsparcie ze środków Funduszu Przeciwdziałania COVID-19.