Opis alternatywny uzytkownicy/filharmonia@nfinity.pl/Poranki/IMG_0686_2048px.jpg

NIEDZIELNE PORANKI MUZYCZNE
Bilety:
1. Kasa Biletowa Filharmonii Dolnośląskiej
2. Biletomat 
3. Internet: Bilety na Niedzielne Poranki Muzyczne


Kochane Dzieci, Drodzy Rodzice! :)

Już niebawem rozpoczynamy kolejny Sezon Niedzielnych Poranków Muzycznych. Na wstępie pragniemy Wam bardzo gorąco podziękować, za udział w naszych muzycznych spotkaniach w poprzednich latach. To dzięki Waszej obecności, cudownym uśmiechom, ogromnemu zaangażowaniu w przygotowania do koncertów i oczywiście nieocenionej pomocy w rozwiązywaniu zagadek, bawiliśmy się tak wybornie. Jesteście wspaniali i prosimy, bądźcie tacy już zawsze :)

Dziś zapraszamy Was do dalszej zabawy – przed nami bowiem kolejna odsłona niedzielnych spotkań. Wspólnie będziemy przemierzać najdalsze zakątki świata, ale zajrzymy też w zakamarki naszej Filharmonii – tak, tak, wiemy, że to uwielbiacie! Oczywiście, tak jak w poprzednich sezonach, nie zabraknie naszych nieocenionych Muzyków – sami przyznacie, że bez nich zabawa nie byłaby tak przyjemna! Poznamy nowe instrumenty, utrwalimy zdobytą już wiedzę i posłuchamy nowych zachwycających melodii. Zapewniamy Was, że i tym razem tańców i śpiewów w czasie Poranków nie zabraknie! Aby było jeszcze ciekawiej, zachęcamy Was, byście na poszczególne koncerty przynosili rekwizyty, bądź zakładali ciekawe stroje – szczegóły znajdziecie przy opisie każdego z koncertów. Jeśli są wśród Was tacy, którzy czują w sobie artystyczną duszę, zapraszamy do przynoszenia swoich rysunków inspirowanych naszymi muzycznymi spotkaniami! Będzie nam niezwykle miło!

Od tego roku będziemy spotykać się w wybrane niedziele o godzinie 10:00 lub 12:00. Istnieje także możliwość zakupu karnetów na Niedzielne Poranki Muzyczne, ale będzie można je zakupić jedynie na koncerty o godzinie 10:00. Śpieszcie się zatem, bo kto pierwszy, ten lepszy! :)

Wierzymy, że tak jak i w poprzednich sezonach nie zabraknie Was na naszych niedzielnych koncertach. Jedno jest pewne – my nie możemy doczekać się spotkania z Wami!

 

Ściskamy Was mocno! Do zobaczenia niebawem!

Martiolka i Przyjaciele! :)

TEMATY I OPISY NIEDZIELNYCH PORANKÓW MUZYCZNYCH W SEZONIE 2023/2024