Opis alternatywny uzytkownicy/filharmonia@nfinity.pl/Historia foto/Filharmoniaa-DJI_0985.jpg












Filharmonia Dolnośląska w Jeleniej Górze

58-500 Jelenia Góra
ul. Piłsudskiego 60
Konto: Bank Ochrony Środowiska S.A. I/O Jelenia Góra
nr 35 1540 1199 2036 8064 5050 0001
NIP 611-00-52-886
 
Dyrektor, Tomasz Janczak

tel. + 48 75 75 381 61
e-mail: sekretariat@filharmonia.jgora.pl
 
Sekretariat
 
Marta Dworakowska

tel. + 48 75 75 381 61 
e-mail: sekretariat@filharmonia.jgora.pl

Biuro Koncertowe i Marketingu

Marek Nowak
– kierownik biura,
tel. 75 75 381 75
e-mail: marek.nowak@filharmonia.jgora.pl

Marzenna Piechowiak – starszy referent, organizacja widowni,
tel. 75 75 381 63
e-mail: marzena.piechowiak@filharmonia.jgora.pl

Magdalena Koselak  - specjalista
tel. 75 75 381 71
e-mail: magdalena.koselak@filharmonia.jgora.pl

Piotr Przybyła - referent
tel. 75 75 381 71
e-mail: piotr.przybyla@filharmonia.jgora.pl

Joanna Moryc -  specjalista ds. upowszechniania muzyki, prelegent
tel. 75 75 381 68
e-mail: joanna.moryc@filharmonia.jgora.pl

Paweł Urbanek -
specjalista
tel. 75 75 381 71
e-mail: pawel.urbanek@filharmonia.jgora.pl

Małgorzata Nagórna-Kijowska - specjalista


Księgowość

Annette Szumiel – główna księgowa
e-mail: annette.szumiel@filharmonia.jgora.pl

Katarzyna Klimczewska – zastępca głównej księgowej

Anna Staroń – księgowa-kasjer
tel. 75 75 381 70


Dział Kadr i Płac

Maja Okoń-Stankiewicz – kierownik
e-mail: maja.okon@filharmonia.jgora.pl

Anna Jurczyk - specjalista
tel. 75 75 381 74
e-mail: kadry@filharmonia.jgora.pl

Dział Techniczny

Paweł Pituch – kierownik
e-mail: pawel.pituch@filharmonia.jgora.pl
tel. 75 75 381 77

Irena Bełzowska – zastępca kierownika
e-mail: irena.belzowska@filharmonia.jgora.pl
tel. 75 75 381 77

Lesław Iwan - elektryk - konserwator

Tomasz Jurczyk – elektryk - konserwator

Dariusz Golian – konserwator 

Paweł Stefanowicz – akustyk

Brygida Jankowska – sprzątaczka

Andrzej Kubera - kierowca

Dział Koordynacji Projektów Festiwalowych i Specjalnych

Magdalena Zawadzka – kierownik,
tel. 75 75 381 62
e-mail: magdalena.zawadzka@filharmonia.jgora.pl


Natalia Mandryk - specjalista
tel. 75 75 381 64
e-mail: natalia.mandryk@.jgora.pl

Inspektor Ochrony Danych Osobowych

Paweł Pituch

e-mail: iod@filharmonia.jgora.pl