Sprzedaż i rezerwacja biletówtel.: 75 75 381 65;
tel.: 75 75 381 71/75;
rezerwacja@filharmonia.jgora.pl

Kasa biletowa (od ul. Piłsudskiego) czynna d poniedziałku do piątku w godz. 13.00-15.00 oraz w dni koncertowe od 13.00 do rozpoczęcia koncertu.

 1. Rezerwacje biletów na koncerty są ważne przez 24 godziny od momentu przyjęcia rezerwacji. Na dwa dni przed koncertem nie przyjmujemy rezerwacji. Rezerwacje na koncerty z cyklu Niedzielne Poranki Muzyczne są ważne 48 godzin od momentu rezerwacji, najpóźniej jednak do czwartku do godz. 15.00. Rezerwacja dokonana drogą mailową ważna jest tylko po otrzymaniu pocztą zwrotną potwierdzenia. UWAGA! WSZYSTKIE BILETY WCZEŚNIEJ ZAREZERWOWANE, A NIE WYKUPIONE, WRACAJĄ DO WOLNEJ SPRZEDAŻY!
 2. Bilety ulgowe przysługują zorganizowanym co najmniej 10-osobowym grupom (szkoły, stowarzyszenia osób niepełnosprawnych), młodzieży (z ważną legitymacją uczniowską lub studencką).
 3. Wejściówki dla młodzieży z ważną legitymacją sprzedawane są w dniu koncertu.
 4. W kasie Filharmonii Dolnośląskiej akceptujemy karty płatnicze, w tym kartę Sodexo oraz wybrane bony Sodexo.
 5. Podjazd dla osób na wózkach znajduje się przy wejściu od ul. Bankowej.
 6. Na terenie Filharmonii Dolnośląskiej obowiązuje całkowity zakaz palenia.
 7. Prosimy o punktualne przychodzenie na koncerty. Osobom spóźnionym pracownicy Filharmonii umożliwią wejście do sali koncertowej w przerwie między utworami i bez gwarancji zajęcia swojego miejsca.
 8. Filmowanie, fotografowanie lub nagrywanie dźwięku podczas koncertów bez zgody Dyrekcji Filharmonii Dolnośląskiej jest niedozwolone. Prosimy o pozostawienie w szatni toreb, walizek, pudełek o dużych rozmiarach oraz wyłączenie telefonów komórkowych i sygnałów w zegarkach elektronicznych.
 9. Bilety do Filharmonii można zakupić korzystając ze strony www.bilety24.pl oraz w biletomacie znajdującym się w siedzibie Filharmonii (za pomocą karty płatniczej).

Informacje o koncertach

 1. Zapraszamy do odwiedzania naszego oficjalnego profilu na Facebooku.
 2. W celu otrzymywania informacji o bieżącym repertuarze na adres-mail, prosimy o subskrybowanie naszego newslettera. Można tego dokonać na stronie internetowej www.filharmonia.jgora.pl lub poprzez kontakt e-mailowy z sekretariatem – sekretariat@filharmonia.jgora.pl