Opis alternatywny uzytkownicy/pawel.urbanek@filharmonia.jgora.pl/2020 wydarzenia/10_październik/23.10.2020/TraViaTa-plakat_RGB_1000px.png

Witamy na stronie festiwalu!


W ramach Karkonoskiego Festiwalu Operowego odbędzie się premiera Opery La Traviata - Giuseppe Verdiego.
Po raz pierwszy będziemy świadkami symultanicznej realizacji, na żywo oraz transmisja internetowa. Stawiając czoła wyzwaniu jaki jest pandemia wirusa COVID-19, postanowiliśmy podjąć się próby udostępnienia i możliwości współuczestnictwa w tym donośnym przedsięwzięciu.

Wykonawcy

Violetta (sopran) – Catarina Coresi
Alfred (tenor) – Tomasz Janczak
Giorgio Germont (baryton) – Kamil Pękala
Flora (mezzosopran) – Elżbieta Kaczmarzyk-Janczak
Annina (sopran) – Agnieszka Tyrawska
Gastone (tenor) – Andrzej Gładysz
Baron (baryton) – Jacek Jaskuła
Markiz d’Obigny (bas) – Patrycjusz Sokołowski
Doktor Grenvil (bas) – Damian Konieczek
Giuseppe (tenor) – Andrzej Antosik
Służący Flory (tenor) – Rafał Wróblewski
Chór Festiwalowy
Zespół taneczny pod kierownictwem Marcina Rolczyńskiego
Prowadzenie – Elżbieta M. Terlega
Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Dolnośląskiej w Jeleniej Górze
Kierownictwo muzyczne – Szymon Makowski
Reżyseria i inscenizacja – Tomasz Janczak

Program

Giuseppe Verdi - La TraviataPROCEDURA ZAKUPU DOSTĘPU DO OPERY W DNIU 23.10.2020 ROKU

Aby skorzystać z oferty dostępu PPV należy wejść na stronę https://live.filharmonia.jgora.pl/ i kliknąć w przycisk „WYKUP DOSTĘP” na następnej stronie należy uzupełnić pola „Adres e-mail” , „powtórz e-mail” (podając e-mail do kontaktu), w następnej rubryce ustanawiamy Hasło dostępowe ( na podstawie podanego adresu e-mail oraz Hasła będziemy się później logować do panelu transmisji), w kolejnych polach wpisujemy swój telefon oraz Imię i Nazwisko. Przed przejściem do kolejnej strony zaznaczamy trzy konieczne akceptacje i klikamy „Zapłać za pomocą PayU”. Dokonujemy płatności na stronie pośrednika PayU korzystając z najwygodniejszej dla nas metody, po pozytywnym procesie płatności otrzymujemy na podany adres mailowy potwierdzenie wykonanej transakcji.
 Aby dołączyć do transmisji w dniu premiery logujemy się na stronie https://live.filharmonia.jgora.pl/ podając e-mail oraz wymyślone przez nas Hasło dostępowe.

Opis koncertu

W związku z sytuacją epidemiczną w kraju koncert/widowisko operowe zostanie wykonany w dwóch Salach Koncertowych:  Orkiestra Symfoniczna będzie wykonywała utwór na żywo w Sali Koncertowej im. Ludomira Różyckiego, natomiast soliści, chór festiwalowy i zespół taneczny wystąpią w Sali Koncertowej im. Stefana Strahla. Wszystko zostanie zmontowane przez TV internetową Strimeo i transmitowane on-line na żywo.
W sali koncertowej Filharmonii Dolnośląskiej znajdować się będzie ok. 80 osób publiczności. To wyjątkowe przedsięwzięcie będzie nową formą realizacji opery.
 
Płatny dostęp internetowy jest dostępny dla każdego na stronie https://live.filharmonia.jgora.pl/ w bardzo atrakcyjnej i dostępnej cenie 15zł.

KUP DOSTĘP ONLINE