Szanowni Państwo
Stoimy przed rokiem pełnym wyzwań. Po długiej przerwie, związanej z obostrzeniami pandemicznymi wracamy do audycji umuzykalniających realizowanych w placówkach edukacyjnych regionu i salach Filharmonii Dolnośląskiej. Powrót dzieci do normalnego trybu edukacyjnego, po tak długim czasie nauki online, wiąże się ze stresem oraz koniecznością zadbania o psychiczne aspekty funkcjonowania w grupie. Wszyscy mamy świadomość, że muzyka jest kluczem do świata emocji, pomaga w wyciszeniu oraz skupieniu ale także rozwija możliwości poznawcze, ułatwia kontakty i otwiera na inne dziedziny życia i nauki.

Poprzez różnorodne tematy, przygotowane na rok szkolny 2021-2022, chcemy wrócić do uwrażliwiania i wspomóc - nie tylko edukację muzyczną ale także naprawę tego, co w okresie nauki online utraciliśmy.

Wierzymy, że wspólnie uda nam się wrócić do normalności a audycje umuzykalniające staną się ponownie stałym elementem kalendarium szkół i przedszkoli. Do Państwa dyspozycji oddajemy nasze audycje umuzykalniające , jednocześnie na naszej stronie pozostawiamy tematy dostępne online, zrealizowane w zeszłym sezonie artystycznym. Być może staną się one ciekawym uzupełnieniem zajęć i interesującym materiałem do dyskusji w klasach.
W celu ustalenia terminów audycji w Państwa placówkach edukacyjnych zapraszamy do kontaktu telefonicznego (nr kom. 601-548-073 oraz stacjonarny 75-75-381-68)

Życzymy zdrowia i dużo sił na cały nadchodzący rok szkolny!
Do zobaczenia na audycjach umuzykalniających!
Joanna Moryc
Specjalista ds. upowszechniania muzyki, prelegent
e-mail: joanna.moryc@filharmonia.jgora.pl


AUDYCJE UMUZYKALNIAJĄCE DLA PRZEDSZKOLI I KLAS WCZESNOSZKOLNYCH - informator do pobrania TUTAJ

AUDYCJE UMUZYKALNIJĄCE DLA STARSZYCH KLAS - broszura do pobrania TUTAJ